חזרה לחברי שלש

אביגיל ארד

שם: אביגיל ארד

שיער: שחור

עיניים: שחור

סוג שיער: גלי

גוון עור: בהיר מאוד

 
 

קורות חיים:

הצ'לנית והשחקנית אביגיל ארד נולדה בירושלים בשנת 1982 . משתתפת כשחקנית וכמוזיקאית בהצגה "יולדות" בבימוי חנה ווזאנה גרינוורלד.
ולדו16 ניגנה את קונצרט הבכורה שלה כסולנית עם התזמורת הקאמרית הישראלית, מאז מופיעה על הבמות החשובות בעולם כגון: מרכז קנדי בוושינגטון, לינקולן סנטר שבניו יורק, וסיורים קאמריים בדרום אמריקה ואירופה. הישגיה המוסיקלים כוללים מלגות הצטיינות מקרן אמריקה ישראל עבור נגינה כסולנית וכמוסיקאית קאמרית ופרס ראשון בתחרות בינלאומית בבלומינגטון אינדיאנה ארה"ב.
ארד משתתפת כשחקנית בהצגה "יולדות" בבימויה של חנה ווזאנה גרינולד.
ארד סיימה את לימודי המסטר בג'וליארד שבניו יורק, שם ייצגה את המוסד עם הטריו שלה במרכז קנדי שבוושינגטון. את התואר הראשון סיימה בהצטיינות באוניברסיטת אינדיאנה שבבלומינגטון, שם למדה עם גדול הצ'לנים יאנוש שטרקר. כסטודנטית בבלומינגטון הופיעה גב ארד בקונצרטים קאמרים עם הפרופסורים מרים פריד, פול ביס, איק הואן בה ואחרים.
בישראל, גב ארד מופיעה כנגנית קאמרית במוזיאון תל אביב, פסטיבל קול המוסיקה בכפר בלום, אוניברסיטת המורמונים, צוותא, ורבים אחרים. הקלטות שלה מושמעות כדרך קבע ברדיו בתחנת קול המוסיקה. גב ארד הצטרפה לרביעיית היידן הישראלית אשר הפכה למוכרת ואהובה ברבים מהאולמות המרכזיים בארץ ובח'ל, עם רפרטואר הכולל את יצירות המופת של כל הזמנים.
ארד מבוקשת מאוד להקלטות אולפן באלבומים לאמנים הבולטים בארץ וכן גם לפסקול סרטים בארץ ובחו"ל. משתתפת גם בהופעות עם האומנים הבולטים בארץ גם באלתור וגם פרימה ויסטה מתווים.
מעבר לפעילות של גב ארד כצ'לנית, היא גם מפיקה סדרת קונצרטים "סלון מוסיקלי" שבצהלה, מארגנת אירועי התרמה, מעצבת גרפית של תכניות קונצרטים ובעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה.