חזרה לחברי שלש

גוני כנעני

שם: גוני כנעני

שיער: חום

עיניים: חום

סוג שיער: גלי

גוון עור: בהיר

 
 

קורות חיים:

זמרת רב תחומית. סולנית באופרה הישראלית.בוגרת קורס מחזות זמר בAssociated Studios בלונדון.
גוני מופיעה בדרך קבע במופעי המחווה של האופרה הישראלית המוקדשים לזמר העברי למחזות זמר ולדיוות הגדולות.
עוד באופרה, היא משתתפת במופע "שבע הסופרניות" בניצוחו של דוד זבה, ב"אליסה בארץ הפלאות" וב"מה עושות האיילות" ושרה עם תזמורת סימפונט רעננה בקונצרטים במגוון סגנונות.
סולנית ב"איש'ל ורומנצקה" יצירה לתזמורת, שחקן וזמרת בסופרן עם תזמורת התיאטרון הישראלית ודרור קרן בצוותא תל אביב. 
כמו כן, היא מככבת במופע "מותר לאהוב" דואט פואטי-מוסיקלי עם השחקן דרור קרן,
במופעים "הערב מחזמר" ו"מחווה לזוכי פרס ישראל" עם הזמר צחי סיטון במסגרתו גם הופיעה בסיבוב הופעות בארה"ב, בסדרת מופעים במסגרת "קשרי תרבות",
ערבי זמר שונים, "קבלת שבת" בצוותא ועוד.
במסגרת חברת התיירות "גלובל חוויות" המתמחה בטיולי תרבות ותוכן, גוני מתלווה כזמרת אורחת שם היא מופיעה ומרצה לקבוצות הנוסעות לבירות התרבות של אירופה יחד עם מיכאל אייזנשטדט המתאם האומנותי של האופרה הישראלית.
גוני היא בוגרת תואר ראשון מביה"ס למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל אביב (2013) וזוכת הפרס הראשון בתחרות הזמרה בביה"ס.
בוגרת התכנית להכשרת זמרים של האופרה הישראלית "מיתר" אופרה סטודיו (2015). הופיעה עם מיטב התזמורות בארץ כמו התזמורת הפילהרמונית, סימפונט רעננה, סינפונייטה באר שבע, והתזמורת הקאמרית הקיבוצית. ביצעה את תפקיד גרטל (הנזל וגרטל, הומפרדינק), דונה אלווירה (דון ג'ובאני, מוצרט), אאורידיצ'ה (אורפיאו ואאורידיצ'ה, גלוק), קלורינדה (סינדרלה, רוסיני), גבירה ראשונה (חליל הקסם, מוצרט), סוזנה (נישואי פיגארו, מוצרט), דונה אנה ודונה אלבירה (דון ג'ובאני, מוצרט), פיורדיליג'י (כך עושות כולן, מוצרט), רוזלינדה (העטלף, שטראוס) וסמיל (אליסה בארץ הפלאות, זבה). גוני היא זוכת מלגת אלי לאון לשנת 2015, כמו גם מלגת ההצטיינות של סדנת האופרה IVAI במסגרתה ביצעה את התפקיד ג'ילדה (ריגולטו, ורדי). ביולי 2016 שרה את תפקיד הגבירה הראשונה בחליל הקסם בפסטיבל האופרה בפרוג'ה איטליה.
אתר: goniknaani.com